PERFORMIA, spol. s r.o.

Společnost PERFORMIA je součástí mezinárodní sítě firem působících ve 30 zemích světa.

Za cíl jsme si dali vložit do rukou manažerů a personalistů ve firmách efektivní nástroje pro hodnocení a výběr zaměstnanců.Naše ucelené know-how je založeno na zdravém rozumu a logice a díky tomu je možné použít jej ihned v praxi.

Při výběru a hodnocení zaměstnanců pracujeme se 4 konkrétní faktory, které ovlivňují správný výběr zaměstnance na danou pozici. Také věříme, že to největší bohatství má firma ve svých lidech, pokud jsou to ovšem správní lidé.

V České republice dodává PERFORMIA své jedinečné služby od roku 2004.

Jsme si jisti tím, že o kandidátech víme víc než kdokoli jiný, a rádi Vám to předvedeme!

Performia vám poskytne rychlé, účinné, jisté a přesné rady při přijímání nových pracovníků.

Cílem je ušetřit vám nejen čas a peníze, ale také vás ušetřit frustrací a problémů, které vždy následují po přijetí nevhodné osoby.

Lektoři firmy PERFORMIA, spol. s r.o.

Ing. Marta Machovská Ing. Marta Machovská
Iva Schulzová Iva Schulzová
Elena Sklenářová Elena Sklenářová
Hana Slačálková Hana Slačálková
Lucie Spáčilová Lucie Spáčilová

Kontaktovat firmu PERFORMIA, spol. s r.o.

Kontrola proti spamu. Kolik je tři a osm ? Součet zapište číslicemi.