oXyShop

Kdo je oXyShop

Jsme ryze česká společnost působící na trhu od roku 2001 a zabývající se produkcí kompletních e-shopových řešení. O váš úspěch na poli e-commerce pečuje tým více než 80 profesionálů, poskytujících komplexní služby a servis zákazníkům všech velikostí. Naleznete nás v Praze a v Brně.

Prioritní je pro nás obchodní růst našich zákazníků. Každý den proto pracujeme na tom, abychom e-shopům pomohli navyšovat návštěvnost i obraty. Neustále přicházíme s novými nápady a přizpůsobujeme e-shopy nejnovějším trendům.

Poskytujeme dvě varianty e-eshopů:

- oXyShop - pronajímané eshopy .pro živnostníky a menší společnosti,
oXyShop na míru

Individuální péče o zákazníka, školení a služby

Předání spuštěného e-shopu klientovi zároveň zahajuje nové etapy další spolupráce. Od technické podpory, přes rozšiřování vlastností e-shopu až po služby typu školení a workshopy. Navíc máte k dispozici svého konzultanta nebo projektového manažera, který s vámi spolupracuje na správě e-shopů v rámci jejich doživotní garance.

Významnou podporu vašeho úspěchu zajišťuje i oddělení online marketingu se službami v oblasti internetového marketingu, SEO, poradenství, on-line reklamy a dalšími aktivitami, které pomáhají zajišťovat majitelům e-shopů trvalý obchodní růst.

Důležitou součástí nabízených služeb jsou školení a kurzy. Stovky jejich absolventů oceňují široký záběr srozumitelných a prakticky orientovaných kurzů – od obsluhy oXyShopů, přes pokročilé techniky internetového obchodování až po základy SEO, PPC, analytiky, copywritingu, produktové fotografie a další.

Naše úspěchy a certifikáty

Kvalita a spolehlivost oXyShopů byly oceněny v odborných soutěžích, za všechny jmenujme například prestižní Křišťálovou lupu. Podobně tak naše společnost má důležité certifikáty v systémech managementu kvality ISO 9001:2001a ISO 20001 a  dodává řešení i do státního sektoru, díky prověrce NBÚ na úroveň důvěrné.

Firma oXyShop nemá žádné hodnocení

Buďte první a ohodnoťte firmu na Evalugo.cz

Kontaktovat firmu oXyShop

Kontrola proti spamu. Kolik je pět a pět ? Součet zapište číslicemi.