Make-Up Institute Prague

NEJPRESTIŽNĚJŠÍ A NEJVĚTŠÍ MAKE-UP ŠKOLA V ČR!

Chceš se stát make-up artistou? Začni u nás!

Jsme prvními, kdo nabízí našim absolventům program, jenž jim pomáhá v jejich rozhodnutí stát se vizážistou na plný úvazek a nachází reálné uplatnění na trhu.

Každý absolvent našich kurzů má skvělou možnost jak zúročit vědomosti z absolvovaných kurzů a získat první pracovní nabídku přes agenturu pro vizážisty MA-DA.

Pro začínajícího vizážistu je ze začátku velmi težké uchopit svou kariéru. Chybí zkušenosti, kontakty, vybavení a tolik potřebné sebevědomí. Možnost konzultace všech dalších kroků s odborníky Ti zaručí, že neuděláte krok zpět, ale budete jen postupovat vpřed.

Proč právě s námi?

Make-Up Institute Prague je tím nejpovolanějším institutem, kde nejenom že se v rámci edukativních kurzů budeš cítit uvolněně a jako doma, ale zároveň se ti dostane tak kvalitní a fundované péče, jako u nikoho jiného. Zcela zaslouženě jsme se zařadili mezi nejprestižnější make-up školy v celé Evropě. Důkazem je dlouhá řada úspěšných a spokojených absolventů, kteří si díky našim kurzům začali realizovat svoje profesní i osobní sny a to je pro nás nejcennější resumé.

U nás navíc najdeš vše pod jednou střechou. Ve dvou blízkých budovách v Korunní ulici disponujeme šesti světlými a prostornými učebnami, studentským zázemím, foto a video ateliérem, můžeš u nás koupit vyzkoušené produkty a pochopitelně provozujeme i e-shop.

SVĚŘ SVOJÍ KARIÉRU DO NAŠICH RUKOU

Ano, nebojíme se tvrdit, že právě my jsme tvoje jasná volba a máme pro to pádné důvody i nezvratné důkazy. Za velmi krátkou dobu se nám podařilo vychovat celou řadu úspěsných vizážistů, což je ta nejpůsobivější a bezesporu nezpochybnitelná vizitka naší práce. Zásluhou vysoce profesionálních lektorů se nám daří odhalit a podchytit talent každého studenta a ten v rámci celého výukového programu citlivě rozvíjet až do zdárného finále. Pokud se kdokoliv z absolventů rozhodne pokračovat jako profesionální vizážista, nejen že obdrží absolventský certifikát, ale díky nám odchází opravdu jako hotový profesionál. O tom se ostatně můžete přesvědčit pod záložkou ‘Úspěchy našich absolventů‘, kde najdete krátké kariérní příběhy některých bývalých studentů.

ABSOLUTORIEM NIC NEKONČÍ

Protože mezi námi po dobu výuky vzniká silné pouto, koncem kurzu naše spolupráce v žádném případě nemusí končit. Neustále probíhá celá řada workshopů a tematických přednášek, kterých se můžeš libovolně účastnit a dál se tak vzdělávat. Pochopitelně to čítá i seznámení s dalšími lidmi z branže jako jsou top redaktoři módních časopisů, fotografové, samotní módní návrháři nebo tvoji zkušenější kolegové s delší praxí. Všechny podobné konexe ti mohou otevřít další dveře do vysněného světa profesionálního make-upu. Pochopitelně na všechny kurzy a workshopy kterých se rozhodneš zúčastnit, máš jako náš absolvent automatickou slevu 10%.

OBJEKTIVITA NA PRVNÍM MÍSTĚ

Hlavní aktivitou Make-Up Institutu je samozřejmě výuka líčení. Protože nepodléháme žádným mnohdy skrytým tlakům kosmetických firem, neexistuje u nás preference konkrétních značek. Díky této nezávislosti se můžeš seznámit s celou škálou produktů, které my sami považujeme za dobré a můžeme je bez jakékoliv podjatosti doporučit. Je jenom na tobě, ke kterým z nich přilneš a my tě v tvém rozhodnutí budeme podporovat. Navíc v rámci úspěšně ukončeného studia od nás dostaneš 20% slevu na nákup svého prvního profesionálního make-up setu.

CTÍME PROFESIONALITU A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP LEKTORŮ

Stejně, jako úzkostlivě lpíme na individuálním přístupu lektorů k našim studentům, můžeme garantovat i jejich naprostou profesionalitu a fundovanost v oboru. V sekci ‘Dream Team’ se lehce můžeš dočíst, kdo se o tvůj rozvoj bude starat. Jsou to lidé s letitými zkušenostmi, kteří sledují trendy a mají rétorické schopnosti i cit pro praktickou výuku. Každý z nich je expert ve svém konkrétním oboru. Díky tomu se ti dostane komplexních informací a samozřejmě budeš vtažen i do praktických aplikací toho, co se od nich dozvíš a naučíš.

VIZÁŽISTICKÁ AGENTURA

Protože je naším hlavním programem výuka líčení je logické, že máme zájem na tom, aby naši úspěšní absolventi pokračovali profesionální kariérou v oboru. Z toho důvodu jsme zřídili vizážistickou agenturu, která je jakousi extenzí našich edukačních projektů. Díky absolutoriu v Make-Up Institutu se tak můžeš stát její součástí a získávat přístup k pracovním nabídkám jako jsou líčení na soukromých akcích, televizních a filmových produkcích, módních editorialech i přehlídkách, či dalších projektech z oblasti beauty & fashion.

Firma Make-Up Institute Prague nemá žádné hodnocení

Buďte první a ohodnoťte firmu na Evalugo.cz

Kontaktovat firmu Make-Up Institute Prague

Kontrola proti spamu. Kolik je deset a dvě ? Součet zapište číslicemi.