JUBELA, s.r.o.

Společnost JUBELA vznikla v roce 1999 jako pokračování úspěšné školící činnosti zakladatelů společnosti. Brzy si našla svoji pozici na trhu vzdělávání v rámci pořádání přednášek a školení v oblasti počítačových programů, manažerských kurzů a kurzů osobnostního rozvoje. Nejprve jako společnost, zajišťující vzdělávání pro vzdělávací agentury a menší obchodní firmy. Postupně se společnost rozrůstala a její školící aktivity začala využívat celá řada větších společností z téměř všech oblastí činností (finanční instituce, státní organizace a ministerstva, velké české strojírenské a automobilové společnosti, stavební firmy ...).

V průběhu let se stává významnou vzdělávací společností, nabízející mimo jiné i akreditované rekvalifikační kurzy, mnohdy ukončované kvalifikačními zkouškami. A v posledních desíti letech, kromě svých standardního kurzů, zaujímá přední postavení ve vzdělávání technickém - zejména strojírenském a elektrotechnickém.

Od svého vzniku společnost uskutečnila několik tisíc běhů kurzů s několika desítkami tisíc úspěšných absolventů svých kurzů. K našim nejžádanějším a nejlépe hodnoceným kurzům patří zejména IT kurzy všech úrovní pokročilosti, především Microsoft Excel pro manažery a Microsoft Project, dále kurzy Programování a Správy sítí a Operačních systémů. Manažerské a osobnostní kurzy jsou zastoupeny žádanými kurzy Projektového a procesního řízení, Timemanagementem a kurzy prezentačních a komunikačních dovedností.

Z technických kurzů patří mezi nejžádanější kurzy strojírenské akreditované kurzy, které jsou ukončeny státní kvalifikační zkouškou: Obsluha a programování CNC strojů, kurzy klasického obrábění (soustružení a frézování) a dílčí kurzy Technické dokumentace, Základy obrábění a Metrologie.

Od roku 2019 jsme s odborníkem Ing. Jiřím Šrámkem založili dceřinou vzdělávací společnost ALMAGATE, s.r.o. která se věnuje komplexnímu vzdělávání v elektrotechnice. A to především odbornými kurzy, směřujícími k plné elektrotechnické kvalifikaci. A dále kurzy Fotovoltaických systémů a Dobíjecích stanic pro elektromobily, o které je v současnosti velký zájem. Všechny tyto kurzy jsou akreditovány a mohou být ukončeny státání kvalifikační zkouškou.

Společnost JUBELA, s.r.o. od roku 2006 sídlí ve svých vlastních prostorách na Praze 5, kde má umístěny své učebny a konzultační místnosti. Kromě stálé učebny společnost disponuje i mobilní počítačovou učebnou, určenou k počítačovým školením u zákazníků. V roce 2011 jsme na Zbirohu (cca 50km od Prahy) vybudovali školicí středisko KVÁSEK, kde pořádáme jedno i vícedenní kurzy v příjemném lesním prostředí s možností ubytování.

Naši lektoři jsou odborníci, kteří dlouhodobě pracovali a získávali zkušenosti u významných pražských obchodních i výrobních společností a poradenských agentur. Většina našich odborných lektorů disponuje certifikáty a mnohaletými pedagogickými zkušenostmi. Mnozí externisté jsou vysokoškolskými učiteli. Více než polovina lektorů má publikační zkušenosti s předními českými nakladatelstvími počítačové literatury a publikují jako hlavní autoři odborné publikace pro nakladatelství Verlag Dashofer, GRADA a Computer Media. Velká část našich lektorů jsou odborníci z praxe.

Kromě standardních kurzů se podílíme na dlouhodobých vzdělávacích aktivitách prostřednictvím desítek akreditovaných rekvalifikačních kurzů, v mnoha případech ukončených státní kvalifikační zkouškou. Tyto vzdělávací aktivity jsou využívané jednak úřady práce a vzdělávacími projekty EU, ale i velmi často komerčními subjekty nebo celou řadou soukromých osob. V rámci těchto rekvalifikací nabízíme celou řadu kvalifikací, které v mnoha případech mohou nahradit klasické vzdělávání, a dostat tak účastníky do pracovních pozic, na které by v rámci jejich původních profesí nemohli dosáhnout.

Mezi předměty činnosti společnosti patří dále poradenská činnost v oboru výpočetní techniky, softwarový audit a správa sítí. Zde se zaměřujeme na poradenskou činnost v oblasti informačních technologií a zakázkového software. Podíleli jsme se na úspěšném zavádění několika informačních systémů včetně systému spisové služby na Ministerstvu Dopravy, máme zkušenosti s personálními informačními systémy a pro naše stálé zákazníky vytváříme zakázkové aplikace.

Od roku 2008 se společnost orientuje na komplexní firemní vzdělávací programy. Jedná se o ucelené programy vzdělávacích aktivit z oblastí měkkých dovedností, odborných a manažerských kurzů, technických kurzů a kurzů výpočetní techniky ...

V těchto vzdělávacích programech společnost JUBELA nabízí celou řadu vzdělávacích projektů, které jsou díky kvalitnímu lektorskému týmu stále žádanější u našich klientů.

Důvody, proč si vybrat nás:
• více než 20-ti letá vzdělávací tradice
• zkušený lektorský tým certifikovaných odborníků
• jedna z nejširších nabídek certifikovaných kurzů v regionu
• odborné IT, technické a elektrotechnické kurzy školené odborníky z praxe
• poradenství ke kurzům financovaných z dotací ZDARMA
• osobní přístup a konzultace při hledání pracovních příležitostí

http://www.jubela.cz • Volutova 2523/14, Praha 5 •

Lektoři firmy JUBELA, s.r.o.

Ing. Michal Bureš, CSc. Ing. Michal Bureš, CSc.
Ing. Oldřich Bartůněk Ing. Oldřich Bartůněk
Miroslav Bečev Miroslav Bečev
Petr Cvrkal Petr Cvrkal
Ing. Josef Grygar, MBA Ing. Josef Grygar, MBA
Ing. Marek Laurenčík, MBA Ing. Marek Laurenčík, MBA
Ing. Jiří Šrámek Ing. Jiří Šrámek
Ing. Martin Štěpánek Ing. Martin Štěpánek

Kontaktovat firmu JUBELA, s.r.o.

Kontrola proti spamu. Kolik je deset a dvě ? Součet zapište číslicemi.