Jazykové centrum Correct, s.r.o.

Nechceme být "pouze" jazyková škola v Brně a neradi jsme tak nazýváni. Rádi jsme jiní - jsme Jazykové centrum Correct.
Název „centrum“ nebyl zvolen z důvodu umístění v samém centru Brna, ale našeho přístupu ke vzdělávání v oblasti jazyků. Od samého začátku poskytujeme komplexní jazykové služby na jednom místě:

Velké oblibě se u nás mimo jiné těší kurzy méně tradičních jazyků a kurzy českého jazyka pro cizince a našince.

Czech for foreigners

Poskytujeme komplexní služby v oblasti výuky českého jazyka pro cizince. Naše kurzy češtiny pro veřejnost jsou rozděleny do 5 základních úrovní, které čítají celkem 10 na sebe navazujících kurzů. Zájemci o výuku češtiny pro cizince mohou vybírat celkem z 6 typů kurzů, individuální výuky nebo např. výuku přes Skype. Pro studenty organizujeme nejrůznější doprovodné akce.

Čeština pro Čechy

NOVINKOU na trhu jsou kurzy češtiny pro Čechy (viz reportáž ČT níže).

V rámci intenzivních i vícedenních kurzů učíme širokou veřejnost, zaměstnance ze státní sféry a nejrůznějších firem, jak "zacházet" s češtinou. Nezapomínáme ani na profesionály z oboru, např. redaktory či překladatele. Projekt aktuálně obsahuje následující kurzy:

• Kurz českého pravopisu
  • Kurz české interpunkce
  • Stylistika současné češtiny pro profesionály

Rádi Vám poskytneme další informace, neboť věříme, že Correct je správná volba i pro Vás, Vaše kolegy a zaměstnance.

Firma Jazykové centrum Correct, s.r.o. nemá žádné hodnocení

Buďte první a ohodnoťte firmu na Evalugo.cz

Lektoři firmy Jazykové centrum Correct, s.r.o.

Mgr. Václav Solich Mgr. Václav Solich

Kontaktovat firmu Jazykové centrum Correct, s.r.o.

Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a osm ? Součet zapište číslicemi.