JABOK - Centrum dalšího vzdělávání

Jsme Jabok – Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická. Vzděláváme své studenty v oboru Sociální pedagogika a teologie se zaměřením na sociální práci a speciální pedagogiku. Studenti u nás mají možnost volby mezi denním a kombinovaným studiem.

V roce 2007 jsme při naší škole založili Centrum dalšího vzdělávání (dále CDV), ve kterém připravujeme kvalifikační a vzdělávací kurzy pro pracovníky v sociálních službách a pro pedagogické pracovníky. Naše kurzy jsou však určené i pro širokou veřejnost.

Jako zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků nabízíme v rámci kurzů CDV studium pedagogiky pro asistenty pedagoga, pedagogy volného času a vychovatele. Pro pedagogické pracovníky otevíráme pestrou škálu kurzů dalšího vzdělávání akreditovaných u MŠMT.

V souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, nabízíme kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, a dále odborné kurzy dalšího vzdělávání akreditované u MPSV pro vedoucí pracovníky, sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách.

Současně v CDV nabízíme také jazykové kurzy, další vzdělávací kurzy se zaměřením na sociální práci a pedagogiku či teambuildingový muzikální workshop.

Jak jste se již dozvěděli, jsou naše kurzy i pro širokou veřejnost. Pořádáme kurzy pro firmy i kurzy na klíč, které Vám připravíme a realizujeme na základě Vašich přání a požadavků. Díky strategické poloze Jaboku v centru Prahy a jeho zázemí a technickému vybavení poslucháren jsou realizace kurzů přímo u nás velmi oblíbené a žádané.

Vyberte si vzdělávací kurz u nás a přijďte se sami přesvědčit. Těšíme se na Vás!

Vaše CDV Jabok

Kontaktovat firmu JABOK - Centrum dalšího vzdělávání

Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a sedm ? Součet zapište číslicemi.