CRDR, s.r.o.

Proškolíme online vaše zaměstnance na zákonné kurzy:
BEZPEČNOST PRÁCE, POŽÁRNÍ OCHRANA, ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ A PRVNÍ POMOC !

Potřebujete proškolit vaše zaměstnance na povinné kurzy? Efektivně, moderně a chytře proškolíme vaše zaměstnance na základní i specifické školení zaměřené přímo pro vaše pracovní činnosti. Naše certifikovaná e-learningová školení probíhají online přes internetové rozhraní, v místě a čase, který si zaměstnanci sami zvolí. Povinná i další e-learningová školení zaměstnanců nabízíme také v anglickém jazyce.

CRDR online kurzy pro zaměstnance plně nahrazují klasickou prezenční formu školení zaměstnanců, a proto jsou efektivnější, průkaznější, dostupnější a tedy i levnější. Máme v online školení rozsáhlou praxi. Školení BOZP, Školení PO, Školení řidičů, Školení první pomoci  a další kurzy prověřily už sta tisíce spokojených zákazníků v ČR. Ke školení BOZP nabízíme za zvýhodněnou cenu také zpracování povinné Dokumentace BOZP či pravidelné roční audity a kontroly.

Abychom vám i vašim zaměstnancům co nejvíce zpříjemnili práci s agendou BOZP, vyvinuli jsme pro vás vlastní unikátní software "BOZP-SYSTEM", se kterým je správa BOZP hračka. Snadno tak splníte zákonné povinnosti každého zaměstnavatele a zaměstnanci získají pohodlnou a atraktivní formou potřebné informace o bezpečnosti na pracovišti.

Firma CRDR, s.r.o. nemá žádné hodnocení

Buďte první a ohodnoťte firmu na Evalugo.cz

Kontaktovat firmu CRDR, s.r.o.

Kontrola proti spamu. Kolik je tři a deset ? Součet zapište číslicemi.