Caledonian Languages s.r.o.

Jazyková škola Caledonian School je největším hráčem na trhu firemního jazykového vzdělávání v České republice. Svým klientům vychází maximálně vstříc při přípravě firemního vzdělávání na míru a nastavuje při něm měřitelné cíle tak, aby klient mohl sledovat postup a výsledky výuky.

Caledonian School aktuálně vyučuje více než 10 000 studentů v téměř 530 společnostech. Při výuce čerpá ze svých 25 let zkušeností a výsledky přináší její unikátní výuková koncepce Caledonian School Language Concept. Tento komunikativní styl výuky se zaměřuje na studenta a jeho potřeby. Studenty dokáže naučit jazyk od úplných počátků, přivést je k mezinárodním jazykovým zkouškám, ale i dále rozvíjet jejich pokročilé jazykové znalosti dle jejich potřeb.

Studenti v jazykové výuce:

• jsou vystavováni simulovaným situacím, které musejí řešit se stávajícími znalostmi jazyka;
  • jsou lektorem naváděni k pochopení jazykových struktur, a to vlastním úsudkem;
  • vstřebávají novou slovní zásobu samovolně v potřebném kontextu, bez nutnosti „biflování“;
  • pochytávají cizí jazyk automaticky a přirozeně, bez nutnosti překládání do češtiny;
  • pokrok v jazyce vidí sami na sobě, a jsou tak motivováni k dalšímu studiu.

Caledonian School má zkušenosti s realizací rozsáhlých vzdělávacích projektů (ČEZ, a. s., ŠKODA AUTO a.s., RWE) i s projekty menšího, ale o to třeba specifičtějšího rozsahu. Výuku je možné přizpůsobit i oboru a potřebám na míru konkrétní společnosti.

Firma Caledonian Languages s.r.o. nemá žádné hodnocení

Buďte první a ohodnoťte firmu na Evalugo.cz

Kontaktovat firmu Caledonian Languages s.r.o.

Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a osm ? Součet zapište číslicemi.